首页 / 晶体 / 0132M4-27.1383F20DTNJK
minImg
0132M4-27.1383F20DTNJK
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
型号:
0132M4-27.1383F20DTNJK
描述:
CRYSTAL 27.1383MHZ 20PF SMD
库存 : 6000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 3000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 20pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±10ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series 0132M4
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Operating Mode Fundamental
Frequency 27.1383 MHz