Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.7645
$2.7645
10
$2.43295
$24.3295
100
$1.93534
$193.534
1000
$1.603581
$1603.581
2500
$1.492992
$3732.48
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15015 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.118" (3.00mm) |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.012" (0.30mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015015 |
| Number of Conductors | 51 |