Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.6885
$2.6885
10
$2.3693
$23.693
100
$1.88442
$188.442
1000
$1.561382
$1561.382
2500
$1.453709
$3634.2725
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15016 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.154" (3.90mm) |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015016 |
| Number of Conductors | 60 |