Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.667
$3.667
10
$3.23
$32.3
100
$2.56937
$256.937
1000
$2.128931
$2128.931
2500
$1.982108
$4955.27
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15018 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015018 |
| Number of Conductors | 16 |