Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.306
$3.306
10
$2.90985
$29.0985
100
$2.314675
$231.4675
1000
$1.91787
$1917.87
2500
$1.785601
$4464.0025
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15020 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 12.0" (304.8mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015020 |
| Number of Conductors | 10 |