Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.66
$2.66
10
$2.3427
$23.427
100
$1.863805
$186.3805
1000
$1.54432
$1544.32
2500
$1.437806
$3594.515
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15020 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 5.000" (127.00mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015020 |
| Number of Conductors | 18 |