Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.0255
$5.0255
10
$4.4194
$44.194
100
$3.515475
$351.5475
1000
$2.912804
$2912.804
2500
$2.711918
$6779.795
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15020 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015020 |
| Number of Conductors | 32 |