Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.432
$2.432
10
$2.1413
$21.413
100
$1.70297
$170.297
1000
$1.411035
$1411.035
2500
$1.313717
$3284.2925
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15020 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 8.000" (203.20mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015020 |
| Number of Conductors | 9 |