Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.831
$2.831
10
$2.48805
$24.8805
100
$1.979325
$197.9325
1000
$1.640023
$1640.023
2500
$1.526916
$3817.29
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15031 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.079" (2.00mm) |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.012" (0.30mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015031 |
| Number of Conductors | 33 |