Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.332
$4.332
10
$3.8095
$38.095
100
$3.03012
$303.012
1000
$2.510641
$2510.641
2500
$2.337494
$5843.735
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15031 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.079" (2.00mm) |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.012" (0.30mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015031 |
| Number of Conductors | 31 |