Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.9185
$5.9185
10
$5.17655
$51.7655
100
$4.190925
$419.0925
1000
$3.451312
$3451.312
2500
$3.278744
$8196.86
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15039 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 8.000" (203.20mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015039 |
| Number of Conductors | 26 |