Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.0185
$4.0185
10
$3.534
$35.34
100
$2.81086
$281.086
1000
$2.328992
$2328.992
2500
$2.168375
$5420.9375
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15039 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 4.000" (101.60mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015039 |
| Number of Conductors | 15 |