Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.09
$2.09
10
$1.78315
$17.8315
100
$1.47307
$147.307
1000
$1.162914
$1162.914
2500
$1.085384
$2713.46
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15166 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 5.000" (127.00mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015166 |
| Number of Conductors | 22 |