Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.634
$1.634
10
$1.38985
$13.8985
100
$1.14817
$114.817
1000
$0.906442
$906.442
2500
$0.846013
$2115.0325
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15167 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 8.000" (203.20mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015167 |
| Number of Conductors | 6 |