Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.6885
$2.6885
10
$2.3693
$23.693
100
$1.884515
$188.4515
1000
$1.56143
$1561.43
2500
$1.453747
$3634.3675
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15167 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 10.0" (254.0mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015167 |
| Number of Conductors | 10 |