Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9475
$1.9475
10
$1.66155
$16.6155
100
$1.37256
$137.256
1000
$1.083627
$1083.627
2500
$1.011389
$2528.4725
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15167 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 3.000" (76.20mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015167 |
| Number of Conductors | 18 |