Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.23
$3.23
10
$2.8462
$28.462
100
$2.264135
$226.4135
1000
$1.875994
$1875.994
2500
$1.746613
$4366.5325
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15167 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 12.0" (304.8mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015167 |
| Number of Conductors | 20 |