Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.1635
$3.1635
10
$2.7816
$27.816
100
$2.21274
$221.274
1000
$1.833424
$1833.424
2500
$1.706979
$4267.4475
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15167 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 8.000" (203.20mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015167 |
| Number of Conductors | 30 |