Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.888
$2.888
10
$2.5441
$25.441
100
$2.0235
$202.35
1000
$1.676626
$1676.626
2500
$1.560992
$3902.48
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15266 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015266 |
| Number of Conductors | 22 |