Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.47
$2.47
10
$2.1755
$21.755
100
$1.73014
$173.014
1000
$1.433569
$1433.569
2500
$1.334702
$3336.755
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15267 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 12.0" (304.8mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015267 |
| Number of Conductors | 6 |