Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.4225
$2.4225
10
$2.12895
$21.2895
100
$1.69328
$169.328
1000
$1.403036
$1403.036
2500
$1.306269
$3265.6725
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15267 |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Length | 10.0" (254.0mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 015267 |
| Number of Conductors | 25 |