Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.7615
$7.7615
10
$6.7507
$67.507
100
$5.569565
$556.9565
1000
$4.624467
$4624.467
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15366 |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 20 |