Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.002
$3.002
10
$2.64385
$26.4385
100
$2.103015
$210.3015
1000
$1.742518
$1742.518
2500
$1.622344
$4055.86
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15466 |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 2.008" (51.00mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 16 |