Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.553
$3.553
10
$3.1274
$31.274
100
$2.48767
$248.767
1000
$2.061234
$2061.234
2500
$1.919076
$4797.69
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | Premo-Flex 15466 |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 5.984" (152.00mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Molex |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 24 |