016008C-6N9XJRW
Coilcraft
型号:
016008C-6N9XJRW
品牌:
Coilcraft
封装:
1005
描述:
FIXED INDUCTOR 0.0069UH SMD
库存 : 12738
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 30 @ 900MHz
Height - Seated (Max) 0.014" (0.35mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 160 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.019" L x 0.011" W (0.47mm x 0.28mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1005
Ratings -
DC Resistance (DCR) 510mOhm Max
Series 016008C
Inductance 6.9 nH
Type Wirewound
Package / Case 01005 (0402 Metric)
Frequency - Self Resonant 8.8GHz