Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.741
$0.741
10
$0.627
$6.27
100
$0.487825
$48.7825
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Mating End Insulated |
| Length - Barrel | 0.500" (12.70mm) |
| Color | Blue |
| Terminal Type | Male, Pin (Plug) |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Series | Avikrimp |
| Length - Overall | 1.046" (26.57mm) |
| Insulation Diameter | 0.170" (4.32mm) |
| Diameter - Barrel | 0.180" (4.57mm) |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | Molex |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 019035 |