0190700014-11-R9-D
Molex
型号:
0190700014-11-R9-D
品牌:
Molex
描述:
11" JUMPER 3075 RD001 RED
用户指南
Number of Rows 1
Color Red
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series InsulKrimp
Length 11.0" (279.4mm)