0190700014-24-L9-D
Molex
型号:
0190700014-24-L9-D
品牌:
Molex
描述:
24" JUMPER 3075 BL001 BLUE
用户指南
Number of Rows 1
Color Blue
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series InsulKrimp
Length 24.0" (609.6mm)