Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.35815
$3.5815
100
$0.278445
$27.8445
1000
$0.218794
$218.794
2500
$0.198902
$497.255
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.250" (6.35mm) |
| Color | Red |
| Terminal Type | Spring, Snap |
| Contact Finish | Electro-Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Length - Ring Center to Termination | 0.230" (5.84mm) |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Stud/Tab Size | 6 Stud |
| Series | Avikrimp |
| Length - Overall | 0.810" (20.57mm) |
| Insulation Diameter | 0.144" (3.65mm) |
| Mfr | Molex |
| Contact Material | Copper |
| Features | - |
| Tongue Inside Opening | 0.114" (2.90mm) |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Length - Termination | 0.400" (10.16mm) |
| Base Product Number | 019115 |