Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.3496
$3.496
100
$0.2565
$25.65
1000
$0.204012
$204.012
2500
$0.186523
$466.3075
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.342" (8.69mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Electro-Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Stud/Tab Size | 10 Stud |
| Thickness | 0.031" (0.79mm) |
| Series | VersaKrimp |
| Length - Overall | 0.696" (17.68mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | Molex |
| Features | Brazed Seam |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 019193 |