Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.37335
$3.7335
100
$0.29013
$29.013
1000
$0.227981
$227.981
2500
$0.207252
$518.13
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Fully Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | Blue |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Series | InsulKrimp; Quixon 19276 |
| Length - Overall | 0.860" (21.84mm) |
| Insulation Diameter | 0.160" (4.06mm) |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Molex |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 019276 |