Knowles Novacap
型号:
0201BB103K160YT
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 10000PF 16V X7R 0201
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.615
$1.615
10
$1.2749
$12.749
50
$1.10523
$55.2615
100
$0.956365
$95.6365
500
$0.722608
$361.304
1000
$0.637583
$637.583
2500
$0.59508
$1487.7
5000
$0.573828
$2869.14
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 16V |
| Size / Dimension | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Mfr | Knowles Novacap |
| Capacitance | 10000 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | 0201BB |