Littelfuse Inc.
型号:
0215001.MXK20SPP
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE CERAMIC 1A 250VAC RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.912
$0.912
5
$0.8835
$4.4175
10
$0.82555
$8.2555
50
$0.68343
$34.1715
100
$0.569525
$56.9525
250
$0.555332
$138.833
500
$0.469889
$234.9445
1000
$0.412927
$412.927
5000
$0.370215
$1851.075
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 1.52 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.1515 Ohms |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 1.5kA |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | 215SP |
| Package / Case | Radial Bend Cylinder |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |