Littelfuse Inc.
型号:
02183.15MXBP
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.3015
$1.3015
5
$1.2616
$6.308
10
$1.1799
$11.799
50
$0.9766
$48.83
100
$0.813865
$81.3865
250
$0.793516
$198.379
500
$0.671422
$335.711
1000
$0.590036
$590.036
5000
$0.528998
$2644.99
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 38.15 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0173 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CCC, CE, CSA, K-MARK, PSE, SEMKO, UL, VDE |
| Current Rating (Amps) | 3.15 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | 218 |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |