0225.375MXP
Littelfuse Inc.
型号:
0225.375MXP
描述:
FUSE GLASS 375MA 250VAC 125VDC
库存 : 768
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 0.171
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 0.395 Ohms
Color -
Approval Agency CE, CSA, UL
Current Rating (Amps) 375 mA
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage 35A AC, 10kA DC
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Mounting Type Requires Holder
Product Status Active
Series 225
Voltage Rating - DC 125 V
Package / Case 2AG, 5mm x 15mm
Voltage Rating - AC 250 V