Littelfuse Inc.
型号:
0257030.PXAPCRT
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE AUTO 30A 32VDC BLADE ATO
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4655
$0.4655
5
$0.4503
$2.2515
10
$0.437
$4.37
50
$0.36784
$18.392
100
$0.305425
$30.5425
250
$0.277666
$69.4165
500
$0.236018
$118.009
1000
$0.208259
$208.259
5000
$0.187435
$937.175
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Melting I²t | 1510 |
| Response Time | - |
| DC Cold Resistance | 0.00197 Ohms |
| Color | Green |
| Approval Agency | cULus |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Fuse Type | Automotive |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 1kA |
| Size / Dimension | 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | ATO® |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Package / Case | Blade, ATO/ATC |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |