Littelfuse Inc.
型号:
0273.600V
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE BOARD MNT 600MA 125VAC/VDC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.9415
$11.9415
5
$11.5178
$57.589
10
$11.09125
$110.9125
50
$8.53157
$426.5785
100
$7.25173
$725.173
250
$6.82518
$1706.295
500
$5.972042
$2986.021
1000
$5.758758
$5758.758
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Melting I²t | 0.0411 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.43 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, QPL, UL |
| Current Rating (Amps) | 600 mA |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 10kA |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 0.350" H (6.35mm x 8.89mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | MICRO™ 273 |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Package / Case | Radial, Can, Vertical |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |