0295100.MXJ
Littelfuse Inc.
型号:
0295100.MXJ
描述:
FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK
用户指南
Operating Temperature -
Response Time Slow Blow
Color Blue
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 100 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage -
Size / Dimension 0.898" L x 0.638" W x 0.866" H (22.81mm x 16.20mm x 22.00mm)
Mounting Type Bolt Mount
Product Status Active
Series PAL™ 295
Voltage Rating - DC 32 V