0298200.TXN
Littelfuse Inc.
型号:
0298200.TXN
描述:
FUSE AUTO 200A 32VDC 1=1FUSE
库存 : 8
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Melting I²t 204000
Response Time Slow Blow
DC Cold Resistance 0.000257 Ohms
Color Blue
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 200 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 2kA
Size / Dimension 1.149" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)
Mounting Type Bolt Mount
Product Status Active
Series MEGA®
Voltage Rating - DC 32 V