02C0500JF
Vishay Dale
型号:
02C0500JF
品牌:
Vishay Dale
描述:
THERMISTOR NTC 50OHM BEAD
用户指南
Operating Temperature -
B0/50 -
Resistance Tolerance ±5%
B25/100 -
B Value Tolerance -
Mounting Type Free Hanging
Product Status Active
Series C
B25/75 -
Length - Lead Wire 1.42" (36.00mm)
Resistance in Ohms @ 25°C 50