Littelfuse Inc.
型号:
0314020.VXP
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.358
$5.358
5
$5.1756
$25.878
10
$4.99035
$49.9035
50
$3.88132
$194.066
100
$3.234465
$323.4465
250
$3.142068
$785.517
500
$2.680007
$1340.0035
1000
$2.541392
$2541.392
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 631 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.00355 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CE, CSA, KC, PSE, UL |
| Current Rating (Amps) | 20 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 1kA AC, 10kA DC |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | 314 |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |