Littelfuse Inc.
型号:
03440024H
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE HOLDER CART 32V 20A PNL MNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$27.588
$27.588
5
$26.2694
$131.347
10
$24.30005
$243.0005
50
$21.01609
$1050.8045
100
$19.70262
$1970.262
250
$18.389112
$4597.278
500
$17.075604
$8537.802
请发送询价,我们将立即回复。

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Solder Lug |
| Current Rating (Amps) | 20 A |
| Contact Finish | Tin |
| Fuse Type | Cartridge |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | 344 |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 32V |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |