Littelfuse Inc.
型号:
03453HS4HX040
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
ACS INTL SHOCK-SAFE 3AG BODY SUB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.9805
$3.9805
5
$3.8513
$19.2565
10
$3.71925
$37.1925
50
$2.9222
$146.11
100
$2.390865
$239.0865
250
$2.324422
$581.1055
500
$1.992359
$996.1795
1000
$1.85953
$1859.53
5000
$1.660296
$8301.48
请发送询价,我们将立即回复。

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Solder Lug |
| Current Rating (Amps) | 20 A |
| Contact Finish | Tin |
| Fuse Type | Cartridge |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Orientation | Horizontal and Vertical |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | 345 |
| For Use With/Related Products | 3AB, 3AG |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |