Littelfuse Inc.
型号:
03455LS7H
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE HLDR CART 250V 10A PNL MNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.7095
$5.7095
5
$5.5138
$27.569
10
$5.31715
$53.1715
50
$4.13554
$206.777
100
$3.44622
$344.622
250
$3.347762
$836.9405
500
$2.855453
$1427.7265
1000
$2.707756
$2707.756
请发送询价,我们将立即回复。

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Contact Finish | Tin |
| Fuse Type | Cartridge |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia x 0.787" L (5mm x 20mm) |
| Series | 345 |
| For Use With/Related Products | 5mm x 20mm |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |