Mill-Max Manufacturing Corp.
型号:
0347-0-15-15-34-27-10-0
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PIN RCPT .032-.046 SOLDER
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.8645
$0.8645
10
$0.72675
$7.2675
25
$0.6973
$17.4325
50
$0.68229
$34.1145
100
$0.65265
$65.265
250
$0.59337
$148.3425
500
$0.534014
$267.007
1000
$0.474686
$474.686
2500
$0.430179
$1075.4475
请发送询价,我们将立即回复。

| Insertion Force | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Tail Type | No Tail |
| Socket Depth | 0.250" (6.35mm) |
| Pin Hole Diameter | 0.064" (1.63mm) |
| Tail Diameter | - |
| Accepts Pin Diameter | 0.032" ~ 0.046" (0.81mm ~ 1.17mm) |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Product Status | Active |
| Series | 0347 |
| Length - Overall | 0.288" (7.32mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.120" (3.05mm) |
| Flange Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Board Thickness | - |
| Base Product Number | 0347-0 |
| Accepts Square Pin Size | - |