Tempo Communications
型号:
0353-33C
封装:
-
批次:
-
描述:
SCREWDRIVER SQUARE #2 3.0"
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Series | - |
| Tool Type | Screwdriver |
| Length - Overall | 3.00" (76.0mm) |
| Tip Type | Square |
| Size | #2 |
| Mfr | Tempo Communications |
| Features | Chrome Finish, Recessed Tip, Soft Grip, Stubby Handle |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 0.11 lb (49.9 g) |
| Base Product Number | 0353-33 |
| Length - Blade | 1.50" (38.1mm) |