Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.703
$0.703
5
$0.684
$3.42
10
$0.6631
$6.631
50
$0.55803
$27.9015
100
$0.463315
$46.3315
250
$0.42123
$105.3075
500
$0.358036
$179.018
1000
$0.315913
$315.913
5000
$0.284326
$1421.63
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Fast Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 2 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | 362 |
| Package / Case | 8AG, 1/4" x 1" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |