04021JR15ZBSTR
KYOCERA AVX
型号:
04021JR15ZBSTR
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP THIN FILM 0.15PF 100V 0402
库存 : 2513
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.01pF
Voltage - Rated 100 V
Size / Dimension 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series Accu-P®
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.15 pF