0402DF-591XJRW
Coilcraft
型号:
0402DF-591XJRW
品牌:
Coilcraft
封装:
0402
描述:
FIXED IND 590NH 320MA 780MOHM SM
库存 : 18139
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.026" (0.66mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 320 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.044" L x 0.026" W (1.11mm x 0.66mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 780mOhm Max
Series 0402DF
Inductance 590 nH
Type Wirewound
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 960MHz