0430300001-10-N4-D
Molex
型号:
0430300001-10-N4-D
品牌:
Molex
描述:
10" PRE-CRIMP A2015N BROWN
用户指南
Number of Rows 1
Color Brown
Contact Finish Thickness 40.0µin (1.02µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43030
Length 10.0" (254.0mm)